Vyberajte si nové talenty online

Hľadajte vo viac ako 70 000 aktívnych životopisoch

Databáza životopisov

Je špeciálny nástroj vyvinutý pre recruiterov a špecialistov na ľudské zdroje. Zahŕňa možnosť vyhľadávania vhodných kandidátov na otvorené pozície, monitorovania situácie na pracovnom trhu a vytvorenia poolu kvalifikovaných kandidátov.

Platíte iba za odkrytie kontaktných údajov

Prezeranie v anonymizovaných životopisoch je zadarmo. Vyhľadávať môžete podľa základných alebo rozšírených kritérií. 

Dostávajte vhodné životopisy na svoj email

Šetrite svoj čas a nastavte si emailové posielanie profilov kandidátov, ktorí spĺňajú vaše požiadavky.

Čerstvý zdroj kandidátov


Životopisy pribúdajú a aktualizujú sa denne, staršie ako 3 mesiace sú automaticky odstránené, kým si ich uchádzači znovu neaktualizujú.

Monitoring situácie na trhu práce

Zistite, aký je dopyt po práci v rámci konkrétneho regiónu alebo 

na jednotlivých pracovných pozíciách.

70 000 aktuálnych životopisov

20-ročná tradícia značky

Každodenná aktualizácia

Platba iba za odkrytý kontakt

E-mailové upozornenia

Monitoring pracovného trhu

Najčastejšie otázky

Kto má prístup do databázy životopisov?

Prístup k CV databáze má každá spoločnosť alebo živnostník, ktorí sa registrujú na Profesia.sk. Po overení registrácie zo strany Profesie (väčšinou prebehne v priebehu niekoľkých hodín) je vaše konto aktívne a môžete vstúpiť do databázy životopisov. Registrácia je bezplatná a nezaväzuje k objednaniu žiadnych služieb na Profesia.sk.

Môžu databázu využívať aj viacerí personalisti z jednej firmy naraz?

Áno, prístup do databázy platí pre registrovanú spoločnosť. Nezáleží na tom koľko ľudí z koľkých zdrojov bude prihlasovacie údaje používať. Ak ste prihlásení, máte prehľad o aktuálnom stave vašich kreditov.

Ako prebieha aktualizácia životopisov v databáze?

Uchádzači si uverejňujú alebo aktualizujú tisícky životopisov každý deň. Zároveň kontrolujeme, aby životopisy staršie ako 3 mesiace boli z databázy odstránené, až kým si ich uchádzači znovu neaktualizujú. Tak sa snažíme udržiavať databázu aktuálnu.

Čo je CV balík a aká je jeho platnosť?

CV balík obsahuje kredity, ktoré môžete použiť na odkrytie kontaktných údajov v databáze životopisov. Jeden odkrytý kontakt = jeden kredit. CV balíky začínajú od 10 kreditov a platí, čím väčší CV balík si zakúpite, tým máte nižšiu cenu za kredit. Platnosť balíkov je 12 mesiacov odo dňa aktivácie. Po skončení platnosti CV balíka zvyšné kredity zanikajú a nie je možné ich používať naďalej alebo ich presunúť.

Sú kontakty z databázy v súlade s nariadením o ochrane osobných údajov (GDPR)?

Áno. Uchádzači dávajú súhlas pred vytvorením životopisu na Profesia.sk za účelom sprístupnenia životopisu v databáze pre obchodných partnerov so zámerom ponúknutia vhodnej práce. Uchádzačov z databázy Profesia teda môžete osloviť s pracovnou ponukou (avšak nemôžete im posielať marketingové ponuky). Ak si kontakt odkryjete, ale uchádzača o prácu nekontaktujete, vzniká vám oznamovacia povinnosť voči osobe, ktorej kontakt ste si odkryli.

© 1997-2018 Profesia. Všetky práva vyhradené. PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media.