Employer branding

Zvýraznite svoju zamestnávateľskú značku  

Rozšírte svoju firemnú identitu aj do náborového procesu. V Profesii rozumieme, aké dôležité je stavať na jednotnej komunikačnej línii a vizuálnej identite, aby si vás potenciálni zamestnanci zapamätali a jednoduchšie vyhľadali. Preto ponúkame employer brandingové služby, vďaka ktorým si môžete namiešať tú správnu mieru identity, ktorú si na stránkach Profesia.sk chcete zachovať.  

Vyberte si tú pravú službu pre seba

Prezentácia spoločnosti

Získajte unikátnu možnosť vytvoriť si firemnú podstránku a pracovné ponuky kompletne vo vašom firemnom dizajne na Profesia.sk. Použite svoje logo, firemné farby, obrázky či ilustrácie. Odlíšte sa od konkurenčných pracovných ponúk a zdôraznite svoju vlastnú poznateľnosť.


Spoznajte možnosti Prezentácie spoločnosti >>

Ponuka v dizajne

Ste firma, ktorá nových zamestnancov nehľadá až tak často, ale aj vy chcete mať pracovnú ponuku vo firemnom dizajne? Využite jednorazovú službu Ponuka v dizajne. Platí na zverejnenie pracovnej ponuky, v ktorej môžete použiť svoje logo, obrázky, ilustrácie a farby.

Videovizitka

Video je dynamickejšie, atraktívnejšie a zapamätateľnejšie ako text. Ak chcete byť výraznejší, ukázať firemnú kultúru a priamo sa prihovoriť uchádzačom, pridajte videovizitku k svojim pracovným ponukám. Služba vám zabezpečí uverejnenie jedného videa v každej pracovnej ponuke.


Predstavte pracovnú pozíciu vo videu >>

Peter Nagy

špecialista na branding pre Profesiu

„Niekedy o tom, či uchádzač zareaguje na ponuku alebo nie rozhodujú detaily. Preto čoraz viac stúpa potreba byť viditeľný a rozpoznateľný ako zamestnávateľ. Firemná kultúra a dobré meno spoločnosti sú dôležité faktory pri rozhodovaní uchádzača. A práve vizuálne prvky či video povedia niekedy viac ako riadky textu.” 

Máte záujem o naše brandingové služby?

© 1997-2019 Profesia, Všetky práva vyhradené! PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media