Inzercia pracovných ponúk

Zverejnite vašu ponuku na najnavštevovanejšom pracovnom portáli na Slovensku 

Online inzercia pracovných ponúk je najčastejším spôsobom, ako si uchádzači hľadajú nové pracovné príležitosti. Pracovný portál je pre nich miestom, kde nájdu dostatok pracovných ponúk, ktoré si vedia rýchlo a jednoducho vyfiltrovať podľa svojich kritérií. Ako zamestnávateľ tak máte možnosť zasiahnuť uchádzačov, ktorí si aktívne hľadajú novú prácu práve vo vašej oblasti.

Viac ako 20 rokov na slovenskom

on-line trhu práce 

760 000 + unikátnych používateľov stránky mesačne

Profesiu pozná 

90 % ekonomicky aktívnych ľudí na Slovensku

Priemerne 

453 videní pracovnej ponuky 

Pozrite si možnosti inzercie na Profesia.sk

Jednorazová inzercia

Rýchle a efektívne riešenie pre firmy, ktoré hľadajú nových ľudí príležitostne, alebo ešte nemajú s Profesiou skúsenosti. Ide o zverejnenie jednej pracovnej ponuky na týždeň, 14 dní alebo jeden mesiac. Objednanie a vytvorenie inzerátu je jednoduché a prvé reakcie od uchádzačov môžete dostať už v deň zverejnenia ponuky.


Objednať inzerciu >>

Profesia - bannerové kampane - reklamné služby

Credit balík

Ak viete, že budete inzerovať minimálne 4 a viac pracovných ponúk za rok, je pre vás výhodné vybrať si jeden z našich Credit balíkov. Jeden kredit môžete použiť na zverejnenie jednej pracovnej ponuky. Čím väčší balík si objednáte, tým je cena za jednu ponuku nižšia.


Prezrieť možnosti Credit balíkov >>

Import pracovných ponúk

Pracovné ponuky môžete na Profesia.sk zverejňovať priamo z vášho systému na správu uchádzačov (ATS). Využite automatické importy pracovných ponúk.

Viac o importovaní ponúk  >>

Máte záujem o inzerciu pracovných ponúk?

© 1997-2019 Profesia, Všetky práva vyhradené! PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media